Lukker 27/11-2024 08:29:00
Velholdt bi Volvo FM - 340Hp
BUDT 30500,- DKK
Ca. 25 stk. Magni hylder (minus skruer) (oplyst udsalgspris pr. stk. 399,95 kr.) (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ausa 400 AHG - Kapacitet/capacity 4 Ausa 400 AHG - Kapacitet/capacity 4 ton
BUDT 22750,- DKK
Storrive med hydraulisk opklappelige sider. Krone Swadro 1400 - Video
BUDT 32500,- DKK
METAL RUNDSAV, MEP.
VAREBIL, MERCEDES-BENZ R 320 CDI AUT. 1st. Indreg: 04-08-2006. NY Synet: 07-10-2024. Km-tæller viser: 442437. Samme ejer siden 2016, serviceret/vedligeholdt løbende grundet eget værksted.
Royal swiss meat grinder. Model LRD-120. 1200 Watt. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
PLASTSVEJSER, f. eks. Til reparation af kofanger. Inkl. Div. Krammer. Ubrugt.
Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.54 ct. Farve: H-J. Klarhed: VS-SI. Str. 52.
AALUM. Stjernestempel på postkort frankeret med 10 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Britta Rendahl-Ljusterdal (f. 1927) Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Geometrisk mønster i grønne nuancer. Sign. BR. Udført 1960–70'erne, Sverige. L. 225. B. 156.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HTF Line SM 320 TC HTF Line SM 320 TC1.0
Georg Jensen Labradoritvedhæng af sterlingsølv prydet med cabochon labradorit. Halskæde af sterlingsølv medfølger Vedhæng inkl. øsken L. 3 cm. L. 44 cm. Årssmykke 1997. Georg Jensen efter 1945. (2) Æske medfølger.