Lukker 27/11-2024 08:43:00
Ikke godkendt hos statens biltilsyn for nyligt, Nyt tag, bremser skiftet for 2 år siden, fungerende Megatraile Schmitz S01 Mega
BUDT 16000,- DKK
Afhentes: 60 Norrköping, Sverig (via Google Maps)
Fransk kaminur af forgyldt bronze og hvid marmor, urhus med ungt par, skive af hvid emalje. Mærket 'A Paris'. 19. årh.s slutning. H. 40. B. 38. D. 18.
Står i 6780 Skærbæk. Stiga combi 53SEQ - ST170LS plæneklipper. Type: CP1 534 SQE. 33 kg. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Ingen beskrivelse
Softicemaskine med 3 aftapningshaner. Producerer 20-25 L. pr. time. Der er 2 tanke så der kan produceres flere varianter på samme tid. Betjenes på digitalt display, og udført i rustfri stål. Effekt på 1850W. Fødevaregodkendt. Ubrugt. Model foto.
ubrugt hydraulikpumpe 12V motor
Prof. Vakkumpakker i rustfri stål. Flere justeringsmuligheder efter behov. Mål 495X360X420 mm. Vægt 35 kg. Ubrugt. Model foto.
5 stk stole med metalstel, træben, en af dem er med armlæn
Fjerkræplukker, kvalitets maskine udstyret med 180 fingre og kan plukke 540kg/timen.Tøndens diameter er 60cm og den er udstyret med vandtilførsel.Egner sig perfekt til lille landbrug, jæger, hobby odrætter osv. Vægt 60kg. Ubrugt. Model foto.
Tre barok snusdåser af henholdsvis bjergkrystal med montering af sølv, oval slebet form L. 6 cm, og agat, skjoldformet L. 5,5 cm samt mosagat, profileret form L. 7,5 cm. Sølvet ustemplet. 18/19. årh. (3)