Lukker 03/12-2024 11:30:00
99 dåser kæde/wire-olie, AC200 á 400 ml. (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Danmark. 11 tidligere auktionslot i **/* kvalitet inkl. Våbentype 10 øre ANILINRØD, Gl. Luftpost højværdier, Chr. X med nuancer osv. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Reservedele for ca DKK 30.000 (EURO 4.000) medfølger. Mangler 1 valse (det har ingen betydning for funktionen). Rækkeafstand på 50cm, variabel men er svejset i akslen. 6.000 hektare Holmer T2
BUDT 160000,- DKK
12 bts. Château Branaire Ducru, Saint - Julien. 4. Cru Classé 1970 Owc.
2 diverse cylindre
80 stk. skrabeblade
108 stk. sorte fade
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
1 bt. Vosne Romanée “Clos du Chateau” Monopole, Domaine Liger-Belair 2015 A (hf/in).
KØKKENKNIVSÆT udført i VG-10 stål. Kokkekniv, santokukniv, nakirikniv og utilytykniv. Knivblad 12-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i ironwood. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto, leveres uden skærebræt.
Dansk Vestindien. 5 tidligere auktionslot. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×