Lukker 04/12-2024 19:58:00
Citrinbroche af 14 kt. guld prydet med facetslebet citrin. Vægt ca. 16 g. L. 4 cm. Ca. 1900.
Fabriksny 16 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-16RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-16RY3-B.
BUDT 3500,- DKK
Fra lukket minkfarm, Rondini SPT 100 Spreder påhjul, til minitraktor / Atv
God beton mixer. Kan have rester af beton. Theam transportbån Schwing Stetter 10m3 - With conveyer!
BUDT 25000,- DKK
1 bt. “Sta. Rita Hills”, Eleven Confessions Vineyard Grenache, Sine Qua Non 2018 A (hf/in).
BUDT 1750,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Tremix afsliber/helikopter - G combi E. Fra 2007. Vejer 87 kg. Nr: 3393. Til kraftstik. Brugt og pæn stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Dobbeltseng på 180x200 cm med et praktisk løftesystem, der gør det nemt at opbevare ting under madrassen. Sengen er betrukket med grå stof og kommer med en matchende gavl på 180x120x9,5 cm. Madrassen har 896 pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, som giver optimal støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
1 bt. Champagne Grand Cru Brut “Empreinte Noire” Pinot Noir, Ambonnay, Eric Rodez 2006 A (hf/in). Owc.
1980. 27 øre Prov. Vm.III. Komplet stemplet sæt. Attest Kaiser [ 85x-89x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Amager Twist og Nyhavn glas, 42 stk. 6 øl, 8 vin, 8 champagne, 10 snaps, 4 likør, 6 dessertvin. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
288 lysfade
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.