Lukker 04/12-2024 19:00:00
Diamantring af 18 kt. guld med Egyptisk stol som fatning prydet med old-cut diamant på ca. 3.62 ct. Farve: M. Klarhed: SI2. Str. 55,5.
25 Dragon ringsavsklinge ABC Ubekendt
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Vandmåler for lodret rør
Smuk Snemand halskæde 18K forgyldt 304 Stainless.
2 stk. elektroniske dartspil. Inkl. 6 pile og 30 stk. ekstra spidser pr. spil (ubrugt)
Hele Verden. Parti i 2 flyttekasser fyldt med indstiksbøger og album mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Charles Grimard, workshop of Signeret Fransk bogskab af mahogni med beslag af forgyldt bronze. Lås sign. Grimard Fabt, d'Ebénisterie d'Arts, R de Charonne, 5. Paris. Ca. 1900. H. 250. B. 152. D. 53.
luftfittings, lagerkasser medfølger
40 stk. knager (ubrugt)
6 bts. Château Rieussec, Sauternes. 1. Cru Classé 2017 A (hf/in). Owc.