Lukker 04/12-2024 18:00:00
Affugter 230v, med kabel, kontrolpanel
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Transport bredden og længde er målt med skovlen afmonteret. Byder står selv for afmontering af læsseskovlen. Sælger kan hjælpe med at læsse de Liebherr L580 - 26 ton
BUDT 107500,- DKK
- Dykpumpe brugt til markvandingsanlæg. ABC Europump SP300-12
Lerkrukker med planter, 6 stk. Højde 90 cm, diameter i toppen 110 cm. Krukkerne er uden synlige skader. Der er læssehjælp på pladsen. Se billederne for yderligere detaljer.
Niels Reumert (f. Hellerup 1949) Ansigt. Sign. på bagsiden Niels Reumert 1977. Olie på lærred. 23×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
TOPNØGLESÆT, TOP TEC, 23 dele.
DDR. 1949–1990. Godt reelt lot med stemplet og **/* samlinger opsat i 12 fine og dyre Lindner-album. Begge samlinger fremstår KOMPLETTE! [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 1650,- DKK
Rostfri stockskruv ca 250st Använts vid montering av solpanels skenor
Transportbånd med motor ca 40x480cm, ikke afprøvet.
Køleskab