Lukker 04/12-2024 18:00:00
Ca 110 Ruller fibertape scrim 50 mm, ubrugt i kasser
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
"Stenballe" fejekost medfølger. Har noget rust. Må kun sælges til eksport, se Vilkår og Betingelser punkt 11. Yanmar EF235 - 4WD- Kun 908 timer / Only 908 hours
BUDT 29000,- DKK
Laurits Tuxen (f. København 1853, d. sst. 1927) “Strandparti, Skagen”. Sign. L.T. 31/8 09. Olie på lærred. 46×65. Lise Svanholms fortegnelse over Laurits Tuxens malerier, 1990, nr. 793.
Diamant- og rubinring af 18 kt. guld og sølv prydet med antikslebne- og brillantslebne diamanter og fire smaragdslebne rubiner. Vægt ca. 3 g. Str. 52. Æske medfølger.
Røremaskine til maling eller mørtel, ubrugt
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
- Kun brugt få gange. ABC ITC Power DG 6000LE-3 - kVA5,3 - 13 HP Diesel Generator
BUDT 6250,- DKK
Dammsugare Flex VC35 LMC Våtdammsugare Pullman Ermator W250P 2 Stoftavskiljare Dustcontrol DC2900
Toiletsæde Duravit DuraStyle, soft close, aftagelig. Ubrugt
Folmer Bonnén (f. Randers 1885, d. København 1960) Haveparti. Sign. FB 36. Olie på plade. 64×63. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
RGB flood light med fjernbetjening til farveskift. 50W.
Bolt med stjerne M 6 x 16, 250 stk.