360 liters Affalds container på store hjul
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Maxil lift med 4 arme og kontrolboks, 2500 kg, standen er ukendt
1863. Lille brev til Ebeltoft. Påtegnet “K.T. pr. Expres” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961) “Trådskov II”. Sign. på bagsiden Anette H Flensburg 2020. Olie på lærred. 80×120. Uindrammet. Udstillet: “Knoglehegn”, Galerie MøllerWitt, 20. august - 3. oktober 2020. Proveniens: Privatsamling, Danmark. Erhvervet fra ovenstående. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
6 bts. Château Latour à Pomerol, Pomerol 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1700,- DKK
52 dele topnøglesæt. Ubrugt
Står i 6780 Skærbæk. LG TV - 55 tommer, ældre gamle danske film, Phillips DVD afspiller. Triax / S-HD207 digital satelit boks. Ældre kamera - Kodak insta matic 233, men taske. TV bord med 2 stk. hylder. Måler L: 120 cm, D: 50 cm, H: 50 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 3040 - 4,7 John Deere 3040 - 4,7 ton
BUDT 48500,- DKK
HERRESOKKER, bambus, 40 par.
Gyllepumpe Ansager Galvaniseret Mål 500x200x200cm Styring/medfølger