Cream 27 x 27 x 26 cm, 5 Ks
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
52 dele topnøglesæt. Ubrugt
Tandskopa Fabrikat: Gjerstad Modell: Tandskopa Årsmodell: Okänt Fäste: S80 Bredd: 1.9 m Djup: 2.1 m Höjd: 1.55 m Volym: 2.8 m3 Vikt: 3300 kg 8 stycken nya extra CAT tänder medföljer Extra G90 grind / fäste medföljer Skick: Tandskopa i begagnat fungerande skick, nyligen renoverad Reparationer: Ny botten Nya ribbor undersida skopa Obs! Lasthjälp finns på plats.
Baderumsknage, Sæbedispenser, 600mm Hylde m. holder, 600mm Håndklædestang alle dele er Sorte (E, 6, 7, 11, 13)
1937. Schultz, 10 øre, grønblå. Klip med sort skjoldstempel KOLONIEN FREDERIKSHAAB. Attest Nielsen PRAGTEKSEMPLAR [ 15 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Louis Vuitton “Noe” taske af rødt, grønt og blåt Epi læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og grønt ruskindsfor. H. 27 x B. 28 x D. 19 cm. 1994.
Republikken Rom, Gaius Julius Caesar, 49–44 f.Kr., Denar, 49/48 f.Kr, Gallia Narbonensis eller Hispania Citerior, 3,87 g, RSC 49, Cr. 443/1, Syd. 1006 Ex. Professor Niels Hannestad
Fabrikat: Mandam Modell: MBS 6,0 H Vikt: 1610 kg Tillverkningsår: 2023 Serienr: 1003/23 Arbetsbredd: 6000 mm Transportmått Längd: 3700 mm Bredd: 2200 mm Höjd: 3000 mm Skick: Ny
24 Gavesæt i golftema
12 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor