Lukker 09/12-2024 11:00:00
Stor fjernstyret bil. Æsken måler ca. 41cm, bilen er i størrelsesforhold 1:12
BATO VÆRKTØJ. Topnøglesæt samt Ringskraldenøglesæt.
12 dunke håndrens á 3,8 liter (ubrugt)
Svejse-/skæresæt med meget tilbehør i praktisk kuffert.
Bor og bitssæt
gearmotor 0,37KW
16 visninger
Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973) “Pour la forme. Ebauche d'une méthodologie des arts”, 1958. Usign. 1. edition. Udgivet af L'Internationale Situationniste, Paris. Litografisk omslag. 27,5×22.
dieselmotor Deutz Otto, ca. 1925, alle dele er med
Ametyst- og diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med en oval facetslebet ametyst omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,80 ct. Farve: H. Klarhed: VVS-VS. Vægt ca. 6 g. Str. 54. Certifikat fra Peter Kynde samt æske medfølger.
Constant (f. Amsterdam 1920, d. Utrecht 2005) Figurkomposition, 1951. Sign. Constant 51. På bagsiden på klistret lille papskilt med påskriften: Med venlig hilsen og mange tak fra Constant 1 Oct. 51. Gouache på papir. 36×44. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Står i 6800 Varde. Elektrisk pudser fra power craft. Type : MM113. Brugt, men pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Ticcett Racing Seat. MF