O. D. Ottesen (f. Broager 1816,

Lukker 09/12-2024 18:46:00

O. D. Ottesen (f. Broager 1816, d. Frederiksberg 1892) Skovbund med blomster. Usigneret. Olie på lærred monteret på træ. 24×18.