Lukker 09/12-2024 19:17:00
Dansk rokoko spejl i ramme af nøddetræ og forgyldt træ. 18. årh.s midte. H. 105. B. 46.
- Som ny. - Har kun arbejdet meget få timer. - Med gaffel. - Hydraulisk hurtigskifte 40 mm Giant. - Arbejdshydraulik med max. 50 L/Min Pitbull X27-45 CRT - Vægt / weight 2,7 ton
BUDT 220000,- DKK
Fritz Hansen Armstol med stel af bejdset bøg. Sæde og ryg betrukket med sømbeslået brunt, farvet skind. Model 1541. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1930'erne.
Realisation. Stort parti i 10 flyttekasser fyldt med samlinger, lagerpartier, årsmapper, større kartotek Danmark, miniark i antal samt meget andet ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Carl Holsøe (f. Aarhus 1863, d. Asserbo 1935) Interiør fra en dagligstue med kunstnerens hustru siddende ved klaveret. Sign. C. Holsøe. Olie på lærred. 66×68.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kuhn FC313 - Med crimper - 8 Ski Kuhn FC313 - Med crimper - 8 Skiver
16 visninger
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 324 EL - 26 ton - Trimble Caterpillar 324 EL - 26 ton - Trimble GPS
BUDT 252000,- DKK
Akku-fedtsprøjte, Kabi 19,2V m. 1 batteri, 1 lader (ubrugt)
1 bt. Château Léoville Las Cases, Saint - Julien. 2. Cru Classé 1982 A (hf/in).
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Mercedes GLK 220 CDI 4m Mercedes GLK 220 CDI 4m Be
BUDT 86500,- DKK
2 ubrugte betjeningsventiler
Vedhæng af 18 kt. guld i form af blad prydet med brillantslebet diamant og udskåren grøn safir i form af frø. Halskæde af 14 kt. guld medfølger. Samlet vægt ca. 6 g. Vedhæng L. 2,2 cm. L. 45 cm. (2)