Lukker 05/12-2024 19:00:00
Batterilader 12 volt 40 ampere, med digitalt display. Ubrugt.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Med egen pumpe til brændstof påfyldnin Hyundai Robex 80 CR-9A - 8,7 ton - Rotortilt
BUDT 115000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk O&K 70 skovl k O&K 70 skovl kort
gearmotor
Brugt til sortering af plast flasker og dåse ABC STD Back Saver
Værktøjskuffert med 550 dele inkl alt. Diverse værktøj og tilbehør. Ubrugt.
Værktøjsvogn med 6 skuffer, 2 låger, træ bordplade, hjul, str 121 x 48 x 88 cm, der medf. Arbejdsbord uden bordplade.
SKAVE. PRAGT-stjernestempel på 7 øres helsag. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 stk. bånd-undervogne som kan monteres på traktorer/mejetærskere/ dumpere og på andre typer maskiner. 75 cm bredde. Kun kørt 150 timer. Passet og plejet. Kan bygges om til at passe det meste. Nypris i 2021 kr. 125.000,- pr. stk. Prisen er steget år. Se i drift på YouTupe: På mejetærsker https://www.youtube.com/watch?v=G5dxrbd0Jro - Har siddet på en Hydrema 912 HM dumper, men akslerne på dumperen var ikke stærke nok, derfor sælges d Poluzzi Track System Winder 30 - 4 stk. / 4 Units - Til traktorer/mejetærskere/dumpere
BUDT 292000,- DKK
Stativ med Lyskranse, Lysestager, m.m. se billede
Står i 6780 Skærbæk. Diverse bestik - gafler, skeer, knive, kagespade, teskeer mm. Nogle af dem er med træskaft. 2 stk. lysestage og kande. Derudover sukker og flødekande med bakke. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Fransk nyrokoko taburet af mørkpoleret træ med spolehjul. 19. årh.s midte.