Lukker 04/12-2024 07:53:00
Brugt til sortering af plast flasker og dåse ABC STD Back Saver
Parti bordplader, byggelister og lodstok mv. - tøm hjørnet.
Diamantvedhæng af 18 kt. guld i form af elefant prydet med brillantslebet diamant. Vægt ca. 5 g. L. 2 cm. Kæde af gulddouble medfølger. L. 37 cm.
BUDT 1700,- DKK
Jens Søndergaard (f. Øster Assels 1895, d. Skovshoved 1957) Spadserende figur i landskab. Usign. Olie på lærred. 116×137. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
12 bts. Château Pichon Longueville Baron, Pauillac. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
Ege tæppefliser - 2 kasser af Modular collection af 4,147 m2 hver. Total ca. 8,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Still Gaffeltruck STILL RC40-30 truck med gaffel rotator og spreder Maks bredde på gaflene – 200cm Har gått hos stort metall gjenvinningsselskap intill 1 år siden. Selges da det ikke er nok bruk. Sist sertifisert 03.2023 har ikke blitt fornyet da det ikke har vært nødvendig. Starter lett og går fint Kjente feil: Starter er koblet til en knapp som en provisorisk løsning. Timetall er ukjent. Punkteringsfrie solid gummi dekk. Spesifikasjoner: Årsmodell – 2012 Årsmodell rotator ramme - 2015 Løftekapasitet – 3000kg Løftehøyde – 5610mm Høyde på mast – 2275mm Egenvekt – 4761kg
England. Tjeneste. 4 gamle auktionslot med mærker i **/* kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bulgari Bulgari Bulgari Bulgari af 18 kt. guld, ref. BB33GLSKP. Mekanisk værk med automatisk optræk. 2001. Bulgari alligatorrem med C-type spænde af guldbelagt stål. Ø 33 mm. Bulgari-æske, manualer og certifikat fra 2001 medfølger. Emnet er omfattet af CITES-appendix II og kræver CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
Louis Vuitton “Speedy 35” taske af monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og brunt stof for. Hængelås med to nøgler medfølger. H. 23 x B. 34 x D. 19 cm. 2000.
Axel Bredsdorff (f. Birkerød 1883, d. Randers 1947) En ung mandling nøgenmodel. Sign. A. Bredsdorff. Olie på lærred. 88×65. På blændrammen stempel fra kunstnerens dødsbo.