Lukker 05/12-2024 19:00:00
2 stk. golf bærebags med diverse køller/jern.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
140st Takfäste för solpanels skenor ESDEC Click Fit EVO
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
Bunkakniv, 21 cm knivblad, udført i 110 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ironwood. Inkl. Skede udført i træ. Ubrugt i gaveæske udført i træ. Modelfoto
1 stk Køkkenbordplade med håndvask, ca. 337 x 120 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
-Bemærk den rigtig flotte stand. Har altid stået indedør Navtek NDV 50 BT
BUDT 8250,- DKK
Ravhalskæde prydet med talrige polerede ravperler og lås af gyldent metal. Perlediam. ca. 7–20 mm. L. 65 cm. Æske medfølger.
13 dele SDS bor og mejsel sæt. Ubrugt
360 stk guirlander (2 meter)
Funktionsdygtig. Alt virker. Reservehjul. Teknisk totalvægt: 3500kg Køreklar vægt: 565kg Indvendige mål: 285x130x17cm Slisker: 155x35cm Topfart: 100km/t Registreringsattest medfølger.
2008 Toyota Hiace 117hk 4wd Lang utgave 508000km Godt brukt, men starter og går Motorlampe lyser Skade venstre framskjerm og dør Svetter olje fra bunnpanne Selges som rep.objekt
Louis Vuitton “St Jacques” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og gråt ruskindsfor. H. 30 x B. 26–44 x D. 17 cm. 1996.