Lukker 03/12-2024 07:25:00
BUDT 19750,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Grill Bakker, ca. 144 stk. 24 bunder med 6 stk. 28 x 22,5 cm. Ubrugt og i original emballage + MOMS
96 stk Porcelænsknager, klister på bagsiden er defekt
Messika Diamanthalskæde af 18 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.40 ct. Farve: F-G. Klarhed: VS. Serienr. A61081. Vægt ca. 5,5 g. Vedhæng 6×21 mm. L. 37,5–45 cm. Diamantcertifikat nr. 1195001 og kopi af kvittering 13727 medfølger. Ny pris DKK 19.500,-
Obs 2 vægsave medfølger. 1x 1000mm ''Blade guard'' 2 Skinner på 200 og 220cm. 1 Skinne forbinder. 2 Hydrauliske slanger. 1 RC, 1 antenne, 1 kabel til RC, 1 lader til RC, 1 bælte til RC og 1 opbevarings kasse til RC medfølge Husqvarna WS - 350 PP455
BUDT 20000,- DKK
5 stk. Canvas-tryk. Måler op til 120x80cm. Butikspris op til 399,95kr pr stk.
4 stk Tripp Trapp stole med sikkerhedsbøjle + 2 ekstra bøjler
6 stk kortærmet skjorter i str: L , ubrugt
1 ubrugte hydr. Motor for GMR, Stensballe
Velholdt græsslåmaskine. AWD. Kompact design. Bagvogn i støbejer Husqvarna P524 - EFI - 425 kg
BUDT 45500,- DKK
Pæn bil NB ! Motoren er defekt, skal formentlig skifte Mercedes E 200 CDI Be Aut. - Defekt motor
Kabeltromle 15 meter, 220volt ubrugt
Thor Bøgelund-Jensen (f. Sorø 1890, d. Gentofte 1959) Udkast til Medicinsk selskabs udstilling, 1922. Gouache på papir. Lysmål 86×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.