Lukker 03/12-2024 08:57:00
Stærk maskine med skovl, pallegafler og 240 cm sneblad. Hanomag 15 F - Vægt / weight 5,3 ton - Video!
BUDT 53000,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Oplukkelig armring af 18 kt. delvist satineret guld. Vægt ca. 47,5 g. B. 8–19 mm. Indvendig diam. ca. 5,8 cm.
Christian IX, 10 kr 1900 VBP, H 9B, F 296, og Frederik VIII, 10 kr 1908 VBP (2), H 2, F 298, i alt 3 stk.
Flora Heilmann (f. København 1872, d. sst. 1944) Opstilling med en buket farverige blomster i en glas vase. Sign. F. H. Olie på lærred. 31×23.
SKARRILD. Stjernestempel på postkort frankeret med i alt 15 øre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Vaskemaskine Gorenje og 2 kasser el-artikler, ikke afprøvet.
Danmark. Varianter. Indstiksbog med diverse varianter i postfrisk kvalitet inkl. en del AFA og SAVA og mange i enheder. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Albumfront. “Weltreise - Postkarten-Album”. Pragtfuld gammel albumfront i Jugendstil (32×40 cm.). Monteret i skifteramme 40×50 cm. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Lot med masser af fiskegrej, woblere, gennemløbere og meget andet godt. Alt på de 3 billeder. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
BUDT 225,- DKK
Lige serviceret ved 1500 timer. GPS RTK Der medfølger 5 års garenti som er købt med fra ny CASE IH 240 Puma - 8,4 ton
BUDT 734000,- DKK
7W dæmpbare LED downlight I hvide – lamperne har en kontakt bag på lampen så man selv kan bestemme lysfarven 3000K, 4000K eller 6000K. Ø: 85 mm. Indb: Ø: 68/75 mm. Lampen er godkendt til montering direkte i isoleringen. 10 stk. Ubrugt, +MOMS