Lukker 04/12-2024 09:40:00
Kabel Qraft SKX 8 stycken Kabel FK(H07V-R) 1,5 mm Brun 60 m Lamputtag Qraft 5 stycken Rörelsevakter Qraft 6 stycken Elradiator Sandberg 400 w Kabel Qraft 30 m Doslock 10 stycken Vägguttag Utomhus Qraft 5 stycken Förgreningskontakter 2-vägs 4 stycken Tätningslister 6 packet Elkabel EKLK3G1 45 m EKRK3G1 20 m
Afhentes: Nässjö , Sweden (via Google Maps)
Et par franske stager af forgyldt bronze, let koniske stammer prydede med guirlander, runde, hvælvede fodstykker, støbte med stiliserede blade. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 26 cm. (2).
3 stk Party Cooler / tøndekøler, en mangler låg, 2-sortering
8 stk Flagstænger på krydsfod, H 200 cm
Poul Ekelund (f. Klippan 1921, d. Hjørring 1976) Kvinde. Sign. Ekelund. Olie på lærred. 88×58. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ca. 127 stk Glasskåle forskellige str. 20 - 23 - 26 og 29 cm
FUNDING. Sjældent stjerne stempel på parstykke 10 øre Chr. X. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
Alt på pallen med mange dele Aida Studio stel. Tallerkener, vinglas, ølglas, skåle og krus. Godt brugt, emballage skadet. Flere glas trænger til rengøring
Dansk møbeldesign Et par lænestole af eg. Sæde og ryg betrukket med stribet uld. 1960–70'erne. (2)
To Bidjar tæpper, Persien. Løber. 76×300. 110×170. Begge flot kvalitet. 21. årh.(2)
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
4 enheder bjælke vibrator til beto Dynapac Vibrator - 4 - 6-7-8-9 M.
Christian Eckardt (f. København 1832, d. sst. 1914) Kystparti med udsigt til sejlskibe en overskyet dag. Sign. C. Eckardt. Olie på lærred. 30×47.