Lukker 12/12-2024 12:00:00
Motoriseret pakkebord til produktionslinje. 2,2 X 3,5 Meter. Fuld funktionsdygtig.
Afhentes: PK - 7500 Holstebro, Denmark (via Google Maps)
Georg Jensen “Aria” armbånd af sterling sølv. Dessin 593D. Vægt ca. 142 g. B. 5,2 cm. L. 19,5 cm.Str. M/L. Georg Jensen efter 1945.
4 stk Sommerhjul på stålfælge, Continental 215/65 R15 C, årg. 2017, passer til Ford Transit, MF
Romerske republik, L. Cosconius, med L. Licinus Crassus og Cn. Domitius Ahenobarbus, 118 f.Kr., Denar, Narbo, 3,90 g. Cr. 282/2, Syd. 521, Sear 158
Funktionsdygtig. Alt virker. Reservehjul. Teknisk totalvægt: 3500kg Køreklar vægt: 565kg Indvendige mål: 285x130x17cm Slisker: 155x35cm Topfart: 100km/t Registreringsattest medfølger.
Johannes Larsen (f. Kerteminde 1867, d. sst. 1961) Udsigt over et bakket lynglandskab. Sign. monogram 14. Olie på lærred. 60×68. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 1512, 2015 nr. 74. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Meget fin maskine - der medfølger 2 læsse-skovle! Den ene er en stor standard læsse-skovl og den anden ses monteret på maskinen på billederne og er en "lav planer-skovl". NB! På billederne ses nogle "laser stave" monteret foran på maskinen - de medfølger ikke og maskinen har ikke laserudsty Liebherr L526 -15 ton - Med 2 læsseskovle / With 2 loading buckets
BUDT 726500,- DKK
Kraftig værkstedsbord med skruestik, L 200 cm, MF
Palle med forskellige trækkroge. ABC Trækkroge - Lot. med forskellige trækkroge og tilbehør
TRANSPORTABEL HØJTTALER. Med bluetooth og indbygget batteri. SD-kort/USB læser samt AUX indgang. 2 stk. 6,5" basenhed. Indbygget lyseffekt. Inkl. mikrofon og fjernbetjening. Ubrugt.
Christian Eckardt (f. København 1832, d. sst. 1914) Kystparti med udsigt til sejlskibe en overskyet dag. Sign. C. Eckardt. Olie på lærred. 30×47.
Fransk bordlampe af patineret og forgyldt bronze, Charles X stil, 19. årh.s slutning. H. inkl. montering 72 cm.
Professionel pladesteger udført i rustfri stål, måler 550x430x240mm. 3 kW. Ubrugt.