Lukker 08/12-2024 18:31:00
Royal swiss juice presser, 1000W. 2 hastighedsindstillinger (0-1-2), Stor volumenbeholder (ca. 2,0 liter kapacitet), Kan demonteres fuldstændigt for hurtig og nem rengøring. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Palle handelsvare, noget er brugt.
Ringgaffelnøgle sæt med 25 stk. Fra 6-36. Ubrugt.
1929. Rundskuedagen 1929, 5 øre, brun og 10 øre, grøn. Komplet sæt i postfriske 6-blokke. Attest Møller PRAGTOBJEKTER [ 28–29 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Affugter 230v, med kabel, kontrolpanel
Ford Fälgar 18 Tum Antal: 4 st Suttit på: Ford Ranger Passar däck : 265/60R18 Tum: 18 tum 6 bultade Skick: Begagnade men i bra skick. Se bilder i auktionsunderlaget för mer information. Frakt kan ordnas mot extra kostnad.
“Perlestellet” Fire tallerkener af porcelæn, en med gennembrudt fane samt en assiet, dekorerede i farver og guld med henholdsvis blomster og dyr samt en med hummer. En signeret Ivan Wriss, Privat.Royal Copenhagen. Diam. 25,5 og 27 cm. L. 21 cm. (5)
Kasse med ass. O-ringe
Wilhelm Marstrand (f. København 1810, d. sst. 1873) “En romerinde”. Usigneret. Dateret Rom, 4 jan. 1844. Olie på lærred monteret på malepap. 15×14.
21 flasker ovn/grill-rens (ubrugt)
Står i 6800 Varde. Egetræs spisebord med 8 stole. Været brugt i jagt stuen. Måler : 154 x 88 cm. H: 75 cm. Sidehøjde på stolene er : 46 cm. Pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Ny lerskovl - S 30 fæst CP Lerskovl - 30 cm - S30 fæste