Lukker 02/12-2024 11:15:00
Kasse med ass. O-ringe
Afhentes: Rorupvej 19 4320 Lejre >>KÆLDEREN (via Google Maps)
Dammsugare Flex VC35 LMC Våtdammsugare Pullman Ermator W250P 2 Stoftavskiljare Dustcontrol DC2900
Rolex Oyster Perpetual af stål, ref. 1038. Mekanisk værk med automatisk optræk, kaliber 1560. 1970. Krans af guld. Læderrem med Rolex C-type spænde af stål. Ø 35 mm. Kassenr. 1038. Bagkassenr. 1038 IV 69. Serienr. 2262500. Værknr. D37905.
IdaT rygsæk 25 stk. med logo
Parti Melamin- og spånplader samt 6 stk Troldtekt plader 240 x 60 x 2,5 cm
AALUM. Stjernestempel på postkort frankeret med 10 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Woods WHUH400 ventalition, Kan tilføje 7 l. fugt pr. dag. Stille i drift. Nem at betjene. Ubrugt.
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Carl Locher (f. Flensborg 1851, d. Skagen 1915) Kystparti fra Nuuk (Godthåb), Grønland. Sign. Carl Locher, Gothaab 1906. Olie på lærred. 42×57.
MULTI HAVEMASKINE med 52 cc totakt motor. Med græstrimmer, buskrydder, hækklipper og kædesav med stang samt bæresele. Ubrugt.
Fin maskine med bagkamera, centralsmørring og stor lyspakke. Meget velholdt. - Auto tip-retursystem. - Elspejle - Affjedret foraksel. - Luxus luftsæde. - Central smøring. - Håndfri Walki-Talkie - Skærmforøger Hydrema 912 FS - Multitip
BUDT 521000,- DKK
Arne Wahl Iversen (f. Nyborg 1927, d. 2016) Et sæt på 12 karmstole med blålakeret stel. Sæde betrukket med nigerskind. Udført 1960'erne hos Eilersen. (12) Litteratur: Artikel i Fyns Stiftstidende 28. september 1968.
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.