Lukker 08/12-2024 18:36:00
Royal Swiss bord røremaskine. Model SL-9831- 5 Liter skål, 1200 Watt, 6 hastigheds indstillinger. Smart lille model, letvægt. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Bordlampe af forgyldt og patineret bronze, kanneleret stamme, rigt støbt med bladværk. Napoleon III form. 20. årh.s. begyndelse. H. inkl. fatning 65.
Saar. 1950. Europarådet. Postfriskt sæt [ 292–93 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Meget velholdt maskine. - Bemærk, at har hydraulikstempel og "skovl-led" på gravearm, så kan arbejde både med en grave-skovl eller med sorteringsgrab! - Nyserviceret. - Nymalet motorhjelm. - Nyt ledningsnet. - Velholdt kabin Fuchs MHL 250 - 15 ton - Materialhandler
BUDT 306000,- DKK
7W dæmpbare LED downlight I hvide – lamperne har en kontakt bag på lampen så man selv kan bestemme lysfarven 3000K, 4000K eller 6000K. Ø: 85 mm. Indb: Ø: 68/75 mm. Lampen er godkendt til montering direkte i isoleringen. 10 stk. Ubrugt, +MOMS
Umberto Asnago “Progetti”. Højrygget lænestol med tilhørende skammel, sortlakeret stel med greb af nøddetræ. Sæde, sider og ryg betrukket med grå uld. Udført hos Giorgetti, Italien. (2)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Terex TC 125 - 12,8 ton - Rotort Terex TC 125 - 12,8 ton - Rotortilt
BUDT 199000,- DKK
Stjernestempler. 4 postkort med stjernestempler på 7 øre, Chr. X. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
- C02 svejser med 7 ruller rustfri svejsetrå ABC Lorch - Saprom 905
BUDT 3100,- DKK
1 bt. Dmg. Luce Della Vite, Frescobaldi/Mondavi 2000 A (hf/in). Owc.
BUDT 1350,- DKK
Lite brukt Metos konveksjonsovn, 400Volt med stativ selges.
Henry Kjærnulf (f. Ubberud 1911, d. 1975) Et sæt på seks stole af eg, betrukket med stribet møbelstof. Model 54. Udført hos Nyrup Møbelfabrik. (6) Litteratur: Produktkatalog fra Nyrup Møbelfabrik.