Lukker 04/12-2024 08:57:00
- Extension længde: 5,0 meter. - Ekstra bredde mulig. - Ekstra stærke slidsker medfølger, se billeder. - 4 aksler - 16 hjul. ABC Lider Lowbed LDR4A - model B - Video!
BUDT 257000,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Flemming Lassen (f. 1902, d. 1984) Sjælden øreklapstol med runde ben af cubamahogni. Sider, sæde samt ryg betrukket med original grøn uld. Formgivet 1935. Udført 1930'erne snedkermester Jacob Kjær. Proveniens: Dansk hjem. Erhverevet sammen med lot XXX
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
1918. 27/10 øre, lilla. vm.III. Variant “Stor afstand mellem R og E”. Postfrisk. Sjældent mærke [ 89xz ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6800 Varde. Trætømmer, plader & jern. Alt i 2 stakker. Forskellige slags og mål. De længste måler 350 cm. Tørt og stået indenfor. Ok stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Samling af diverse frimurer medailler og andre effekter fra bl.a. Danmark, England og Tyskland m.m., diverse andre småmedailler og medaille fra Japan, World Technical Congress Tokyo 1929
EARBUDS i sort farve, 2 sæt. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugte.
Bor og bitssæt
Regency standur i kasse af mahogni, malet urskive med romertal, udskåret med svanehals og søjler. 19. årh.s. begyndelse. H. 217. B. 53. D. 24.
HYDRAULIK OLIE, 200 L tromle. PLOMBERET.
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022) Uden titel. Sign. JB 70. Olie på masonit. 60×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.