Lukker 05/12-2024 17:00:00
Mickey som snemand højde ca 17 cm, ubrugt i kasse
Christian V, Glückstadt, 4 mark / krone 1693, H 125B, ridset, 8 skilling 1695, H 127A, samt 2 skilling 1677, H 74A
Hydraulisk donkraft i emballage, MF
Anton Melbye (f. København 1818, d. Paris 1875) Marine med brændende skib. Aften. Sign. Anton Melbye 65. Olie på lærred. 18×27,5.
“Dobbeltriflet” sæt på syv østersgafler af sølv. Peter Hertz, København, 20. årh. Vægt 265 g. L. 15,5 cm. (7)
Messetrailer kun brugt 3 gange og står i virkelig god stand. Nypris 350000,- / 47000 euro. ABC UNSINN PK 3048-13-2440 - Messe trailer
BUDT 65500,- DKK
Elektrisk havetraktor med græsklipper - Demonstrationsmodel med kun 50 timer. Batteri: Lithium-Ion. Kapacitet: 40 Ah. Spænding: 48V. Nominel energi: 2000 Wh. Max arbejdsområde: 4500 m². Ladetid: 8 timer. Klippesystem: Sideudkast, Multiclip. Klippehøjder: 7 pos. 25-80 mm. Klippebredde: 98 cm. Knivtilkobling: Elektromagnetisk. Transmission: Elektrisk. Øvrigt: LED lys, Ecomode, Fartpilot. Forhjul, baghjul: 15×6.00-6, 18×8.50× Stiga E-Ride S500 - Elektrisk / Electric
BUDT 14500,- DKK
Omvandlare/ Inverter Master Volt 12/2000W Helt ny i förpackning Se mer info bilder
Et par fine dobbeltløbede jernbeslåede Wender flintlåspistoler af Urbain Saive ca. 1690 med kvindebuste i sølv på kolbekapperne, dråbeformede blanke tomskilte, låse mærket VRBAIN DE SAIVE, slyngede sideblikke med udyrshoveder, ca. 31 cm. lange piver i kaliber ca. 13,5 mm. bagtil ottekantede fortil runde mærket VS. Piberne drejes ved at påvike en pal forrest på aftrækkerbøjlen. På forskæfternes ene side en horndubbet ladestok i træ. (2)
Palle handelsvare, noget er brugt.
Granit Håndvask til badeværelse, 1200 x 495mm
SKRUEMASKINE, 18V, inkl. 2 batterier samt lader. Ubrugt i transportkuffert.