Lukker 04/12-2024 17:00:00
25 stk Håndklæder, ubrugte 90x50 cm
JCB 16 C -1 T3 Minigraver, Maskinen starter og kører. Minigraveren er fra årgang 2020 og timetælleren står på 1020 Timer. Perkins Motor. virkelig velholdt altid passet med service og reparationer. Fin og velkørende JCB minigraver med joystick styring af gravearm. Hydraulisk udskydelig undervogn. Hurtigskifte Planer skovl samt 1 skovl medfølger. Lile skade på Glasfiber top/tag hjørne.
Stålhylder 50x100cm + whiteboard tavle + håndklæderadiator + marmorfliser mv.
Velfungerende vandvogn på 10m2, brugt til vanding af ridebane. ABC 10m3 - 10m3 vandvogn / 10m3 water wagon
BUDT 26000,- DKK
Fendi “Small Mia” taske af grønt læder med gyldne beslag, to kædehank, to rum opdelt af en lynlås lomme, en indvendig flad lomme og mørkebrunt stof for. H. 23 x B. 32 x D. 10 cm.
England. 1883. 9 d. grøn. Stemplet eksemplar med frisk farve. [ 80 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
SØNDRE-HADSUND. Stjernestempel i VIOLET farve på 1 øre, våbentype. SUPERBT retvendt aftryk. Eneste kendte i violet farve. Uhyre sjældent stempel [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
"Saltsprederen" monteret bagpå medfølger. Har noget rust. Må kun sælges til eksport, se Vilkår og Betingelser punkt 11. Yanmar EF235 - 4WD - Kun 912 timer / Only 912 hours
BUDT 29000,- DKK
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999) “Ting fra den hjemvendte”. Tre kompositioner. Sign. Sven Dalsgaard 1990. Akvarel og blyant på papir. Bladstørrelse hver 67×50. (3) Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Løvblæser/suger med to-takt motor. 45 liter opsamlingspose. Ubrugt.
ROBOTSTØVSUGER, drifttid ca. 75 minutter. Med moppefunktion til gulvvask. Ubrugt