Lukker 06/12-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1299kr , ubrugt
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 31-34 ubrugte
Sennepskande af fajance, dekoreret i farver med blomster, hanke modelleret i form af grenværk. Antagelig Sinceny, 18. årh. H. 9,5 cm.
Udendørs LED fakler, 50 cm. 8 stk. Solcelle drevet og med en flammende LED lys. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Smykkesæt af sølv bestående af armbånd og halskæde. Samlet vægt ca. 79 g. L. ca. 17–41 cm. (2)
MASKINSAKS, LVD, 3100x6 mm med motoriseret bagstop. Årg 1989 Vægt 4600 kg.
BUDT 4600,- DKK
Mandskabsskab Sonesson for 2 personer med 2 rum til hver, h 190 D 55 B 100 cm, med Brugsspor
På 2 paller, Parti Hydr. Slanger med fittings, koblings ender lige og bøjet, 3/4 tommer, 1 tommer, 1 1/2 tommer, flere slags, se fotos.
Louis Vuitton “Coffret Joaillerie” smykkeskrin af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag og et rum med to udtagelige smykkebakker af rødt ruskind. Hængelås med to nøgler medfølger. H. 12 x B. 23 x D. 23 cm. Nypris DKK 50.500,- Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
9 spande vaskepulver, Neptun Svane á 8 kg. + 1 dunk vaskemiddel, Diversey Universal Pur-Eco (ubrugt)
Græs såmaskine med 62 cm tromle, Proseeder Mini
Royal Swiss bestiksæt, 24 dele. Ubrugt og i original kuffert. + MOMS
Bernhard Hertz Et par perleøreclips af 14 kt. guld hver prydet med kulturperler. Vægt ca. 7,5 g. Diam. 2 cm. (2)
BUDT 1350,- DKK