Lukker 06/12-2024 17:00:00
Gallakjole fra ophørt butik str: 44 vejl pris 1590kr , ubrugt
Dator med skärm HP ELITE 800 G9 SFF Core i7 12700 21GHz Vpro 16GB SSD512 GB Ny aldrig använd Med tangentbord Se mer info bilder Skärm 22"
1875. 4 øre, 56.tryk. Pladning med 186 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Pæn kvalitet. Ex. Lasse Nielsen [ 23 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
LED Spots, 20 stk. 3W. 3000K. Ubrugte og i original emballage + MOMS
Masser af Mylar til Fluebinding, mange størrelser og farver. Der er alt på billederne. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
16 visninger
Mandskabsskab Sonesson for 2 personer med 2 rum til hver, h 190 D 55 B 100 cm, med Brugsspor
Christian V, 2 mark 1691, H 93A, Sieg 32.1, Aagaard 63, korslagte blomster, været hængt
Chippendales firkantet fad m/hank 50x40cm. 5 stk
Lille lot med 10 kr 1948 m, Sieg 122, Pick 37, 50 kr 1942 C, Sieg 108, Pick 32, og 100 kr 1960 t, Sieg 126, Pick 39, i alt 3 stk.
BUDT 410,- DKK
800 mm. risteskovl, RF S30/180
BUDT 1900,- DKK
KOKKEKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bogballe B- Bogballe B-700