Lukker 02/12-2024 20:15:00
Kina tæppe, design med blomsterrosetter på blå bund omgivet af hovedbort med blomsterranker, vaser og sommerfugle. 20. årh.s midte. 252×348
Parti div. zink-potter/krukker/spande m.v. (ubrugt)
SVEJSELÅSETÆNGER, Stahlkaiser, 3 dele.
Kasse med diverse lader, ubrugt
13 dele SDS bor og mejsel sæt. Ubrugt
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
- Mangler rude i døren. - Ny sæde ikke monteret. - Der skal forventes re Toro Reelmaster 3500D - Cylinderklipper
BUDT 8750,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bredal Bredal B4S
BUDT 9750,- DKK
Danmark. Flyttekasse med diverse restsamlinger samt indstiksbog med flere bedre mærker og sæt. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
USA. 1893. Columbus, 2$, rød. Fint stemplet eksemplar [ 85 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Hele Verden. 4 kasser fyldt med indstiksbøger og album med frimærker og lidt FDC fra diverse lande. En del Rusland/Soviet set. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×