Jens Sørensen (f. Kolding 1887,

Lukker 03/12-2024 20:27:00

Jens Sørensen (f. Kolding 1887, d. Roskilde 1953) Parti fra Bakken. Sign. Jens Sørensen. Olie på lærred. 45×65.