Lukker 03/12-2024 20:48:00
Ubekendt kunstner Uden titel. Usigneret. Fotografisk print. Lysmål 68×99.
Mål: B x D: 160 x 66 cm
Til af feje greens eller andre idrætsbaner. Har kun været brugt meget lidt. Hydraulisk tipning af beholder. John Deere TC125 - Fremstår som ny
16 visninger
BUDT 15500,- DKK
Ca. 21060 stk. div. kort m. kuvert (ubrugt)
Albert Gottschalk (f. Stege 1866, d. Frederiksberg 1906) En pige plukker blomster i en kornmark. Sign. monogram. Olie på lærred. 23×35. Uindrammet.
Badeforhængstænger, Croydex, 4 pakker, forkromet stænger 2 1/2 meter. Ubrugte.
STORT KNIVSÆT, 5 stk. knive udført i 67 lags Japansk Damaskus stål, længde på knivblad 9-23 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
I. L. Jensen, skole, 19. årh. En buket blomster på en marmorkarm. Usigneret. Olie på malepap. 16×21,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 358, 1977 nr. 88.
1 bt. Chambertin Grand Cru, Domaine Armand Rousseau 2018 A (hf/in).
Står i 6740 Bramming. Falx mounting block - Falx ballast system blok for flade tage. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
6 bts. Barolo “Rocche”, Brovia 2010 A (hf/in). Oc.
Diamantbroche af platin i Art Deco stil prydet med talrige old-cut og enkeltslebne diamanter på i alt ca. 1.96 ct. og to baguetteslebne blå glassten. Farve: H-I. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 19,5 g. B. 20 mm. 5,9 cm.
Metaldetektor. Med vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. Ubrugt