Lukker 28/11-2024 08:09:00
Gylleslanger er skiftet en gang. ABC 12m3 - JOS
BUDT 24250,- DKK
2 stk. Motionsure, blå, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugte
Kinesisk hatstand af porcelæn, dekoreret i jernrødt med guder og tjenere. Monteret som bordlampe. Mærket. 20. årh. H. ekskl. montering 28.
Romersk transportamfora af brændt ler, trompetformet rand, hals og krop uden overgang, lange let buet båndhanke. Med trebensstand af jern. Romersk kejsertid. H. 106 cm. Diam. rand 19 cm. Proveniens: Ifølge oplysninger erhvervet i 1960erne i Italien.
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 180 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 01-10-2020. Synet: 25-09-2020. Km-tæller viser: 383656.
BUDT 7100,- DKK
Louis Vuitton “Alzer 60” trunk af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort læderhank, et rum med stropper, beige for samt udtagelig bakke. To nøgler medfølger. H. 22 x B. 60 x D. 42 cm.
BUDT 16000,- DKK
BRØDKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
9 spande vaskepulver, Neptun Svane á 8 kg. + 1 dunk vaskemiddel, Diversey Universal Pur-Eco (ubrugt)
Skandinavisk møbeldesign Bænk af massiv fyr. 1970'erne. L. 251.
VAREBIL, VOLKSWAGEN CRAFTER 2.0 TDI SCR 177 KASSEVOGN AK.AFST. 3640 Aut. 1st. Indreg: 29-07-2020. Synet: 31-07-2024. Km-tæller viser: 363130. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
BUDT 3100,- DKK
Palle m/div. Rengøringsartikler
Str. (LxB): 160x90 cm.