Lukker 04/12-2024 18:00:00
10.000 Manila Mærker natur, 60x120 mm
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Rolex Sølvfarvet skive til Rolex Day-Date. Guldindeks. Skiveholder medfølger.
14 stk 1-armet stager, Sølv look
Står i 6230 Rødekro. 2 kasser Hilti 3000 GX-WF 70x2.8 RD 34. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
“Flora Danica” fire par tresidede cremekopper med låg af porcelæn, dekorerede i farver og guld med blomster, hanke i form af snoede grene og pousserede blomster. 3575 og 3576. Royal Copenhagen. (4)
SØJLEBOREMASKINE, 580/850/1220/1650/2650 O/min. 16 mm borepatron, 1850 watt. Ubrugt.
Varmefordelingsplader, Nordic Oeh panels, 23 plader a 0, 72 m2 til el gulvvarme til 7 mm. Ubrugte.
Ludvig Chr. Møgelgaard (f. København 1873, d. 1928) Landskab i nærheden af Fredensborg. Sign. Ludv. M. Fredensborg 1917. Olie på lærred. 35×46.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Massey Ferguson 6615 - 5,7 ton - Dyn Massey Ferguson 6615 - 5,7 ton - Dyna 6
BUDT 185000,- DKK
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Udsigt fra bredden af en sø. Sign. P. M. 79. Olie på lærred. 41,5×60. Verso monteret med udstilligsetiket.
1 bt. Barolo “Brunate”, Giuseppe Rinaldi 2013 A (hf/in).