Soco Fleksibel Rullebane på hjul, L ca. 430 og 220 cm B 40 cm + Rullebane 300 x 42 cm
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Libellula - Grydepu ABC Libellula - Grydepumpe
Svensk design Papirkurv af palisander. Udført og mærket hos Servex/Sevaldsen, Sverige. H. 32. Diam. 26.
Ca. 110 stk. div. Jazz plader
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003) Uden titel. Sign. Mogens Andersen 1988. Tusch og akvarel på papir. Bladstørrelse 62×47. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1800,- DKK
100 stk tylskørter i regnbuefarver, børnestørrelse (UBRUGT)
VÆRKTØJSSÆT med slagnøgle samt skruemaskine med slagborefunktion. 2 stk. 24 volt 3.0 Ah Li-Ion batterier og hurtiglader. Ubrugt med tilbehør.
Ernst Syberg (f. Over Kærby Mark 1906, d. Vellerup 1981) Landskab. Sign. Ernst Syberg 1943. Olie på lærred. 50×65. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Dybdeharve. Titan Brix 4/19-520AH
BUDT 20250,- DKK
1 ubrugt gear 15:1 udg ø35
Kaare Klint (f. Frederiksberg 1888, d. København 1954) Kvadratisk sofabord af massiv mahogni med underliggende hylde. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H. 55. L./B. 73,5. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær