Lukker 01/12-2024 17:40:00
66 stk. krukker
6 stk Køkkenbordplader alle med håndvask, forskellige Farver og mål op til 400 x 62 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Gedore ubrugt rørtang for 4" rør
Har aldrig været brugt. God størrelse og med B&S Snow Series motor. Bliver tjekket og startet op inden udlevering. Simplicity H 924 RX - Sneslynge / Snow blower
1 bt. Corton Grand Cru “Cuvée Baie Par Baie” Pierre-Olivier Garcia 2021 A (hf/in).
Elektrisk vandpumpe med kapacitet Liter/min 2930 (174 m3/timen), monteret på en lille flydepram og Generatoranlæg med Perkins dieselmotor i container medfølger. Diesel tanken er godkendt. ABC O150M - Liter/min 2930 (174m3/hour) - Elektrisk pumpe inkl. diesel generator
BUDT 20250,- DKK
Nyklassicistisk københavner kommode af mahogni, front med tre skuffer flankerede af kannelerede kvartsøjler. Danmark. 18. årh. H. 79. B. 78. D. 50.
Parti div. 125/-160mm ventilation + plast vandlåse m.v. + rustfri blucher afløbsskåle + render + div. unidrain
1875. Smalt brevkort, 10 øre, grøn. Sendt fra København 16.11.1875 til Stockholm. Sjælden anvendelse [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
- Bagerste lade-flade 1,25 x 2,50m. ABC Stach Agro - Model MT154 - Blokvogn
BUDT 51000,- DKK