Lukker 08/12-2024 14:51:00
25 øre 1907, 1911, H 4, 10 øre 1907, 1910, 1912, H 5, 5 øre 1907, 1908, 1912, H6, 2 øre 1912, H 7, 1 øre 1907, H 8, i alt 10 stk. i overvejende smukke kvaliteter
Rawlplugs 10 x 60 mm, 500 stk.
Diesel tank station. 40 L/min. Inkl. Tankpistol og 4 meter slange. 220V/600W. Ubrugt
Erik Raadal (f. Horn v. Silkeborg 1905, d. Silkeborg 1941) Høstlandskab. Usigneret. Olie på lærred. 41,5×48.
Står i 6780 Skærbæk. Fjedrehavre til hest. 2 delt. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Gallakjole fra ophørt butik str: 8 , ubrugt
- Den kører og starter som vist på videoe Pel-Job ED2500 - 2,5 tons
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) Standerlampe af forkromet metal. Mellemskærm og defekt overskærm af opalglas. Udført hos Louis Poulsen. H. 130.
Skandinavien. Flyttekasse med diverse samlinger og andet. Bl.a. set bedre Island og Grønland med Pakke-porto mærker mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Valdemar II Sejr, 1202–1241, Lund, penning u.år, Hbg. 8, Hbg. auk. 1571 - udmøntet under ærkebiskop Peder Saxesen, 1223–1228, partielt svagt præg
Fin maskine med elstart og el-230V stik. Kun kørt meget lidt og derefter taget i bytte. Bliver startet op og set efter inden udlevering. Husqvarna ST 121 E - Sneslynge / Snow blower
Kraftig topnøglesæt mange str. Optil 65 mm, ubrugt