Lukker 08/12-2024 15:35:00
Samling af div. personmedailler, svendeprøvemedailler, udstillingsmedailler, propogandamedaille 2. verdenskrig, m.m., i alt 16 stk.
30 stk Rosa + 14 stk Oliven, vin og vand glas, model Solange
Står i 6740 Bramming. Spots, 4 stk. Fra Lumission. Model INVERSO150. Hvide. Ubrugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Parti kryssfiner plader, ca 80x120 cm, de fleste er 5-8 mm tykke, stakken er 70 cm høj
1 bt. Château Petrus, Pomerol 2006 A (hf/in).
BUDT 12500,- DKK
Joan Miró (f. Barcelona 1893, d. Palma de Mallorca 1983) “Lithographe II”. 1953–1963. Forord af Raymond Queneau. Udgivet af Maeght, Paris. Org. kassette. 36×27.
5 kr 1905 A, nr. 3173557, J.C.L. jensen / Olsen, Sieg 93, Pick 6
BUDT 1850,- DKK
Ca. 60 stk Papkasser uden låg, med teksten Metro
Aluminiumfälgar och däck Passar till Ford Ranger "65/60R18 PCD 139 ET50 8Jx18H2
Neapolitansk skole, 17. årh. Allegori over musikken. Usigneret. Olie på lærred. 99×73.
1 ubrugt Veto cylinder total 93cm