Constantin Hansen (f. Rom 1804,

Lukker 09/12-2024 18:18:00

Constantin Hansen (f. Rom 1804, d. Frederiksberg 1880) Studie af et æsel. Usigneret. Olie på lærred monteret på malepap. 19×23. Verso betegnet Malet af [ .....] Hansen.