Lukker 09/12-2024 19:42:00
Empire kaminur i kasse af træ, urhus båret af søjler af alabast. 19. årh. H. 56. B. 35.
BUDT 1150,- DKK
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Fransk regence armstol af nøddetræ, rigt udskåret med bladværk, betrukket med kelimvævet betræk. 18. årh. Samt bord af egetræ. Regence form. 20. årh. H. 58. Diam. 57. (2)
Arnold Krog (f. Frederiksværk 1856, d. Tisvilde 1931) “Musselmalet Helblonde”. Vase af porcelæn, dekoreret i underglasur blå. 1124. Royal Copenhagen, 1898–1923. H. 20 cm.
Christen Købke (f. København 1810, d. sst. 1848) Studie til altertavlen i Ramløse Kirke. Betegnet C. Købke. Bly på papir monteret på papir. Bladstørrelse 20×14.
3 skovle S30 skifte. 25 cm & 30 cm & 42 c ABC S30 skovle / shovels - 3 skovle! 3 Buckets!
TRACKER, 10 stk. Virker via bluetooth på telefon. Flere funktioner, du kan f. eks. Få trackeren til at bippe eller finde den via en "radar" på telefonen. Rækkevidde op til 10 meter inden døre, 25 meter udendørs. 5 stk. sort og 5 stk. hvid leveres. Ubrugte.
TIG-SVEJSER, KEMPPI DC 200 amp.
Gucci “Small Sylvie” taske af hvidt læder med gyldne beslag, skulderstrop, et rum med to indvendige lommer hvoraf en har lynlås og beige ruskindsfor. H. 17 x B. 26 x D. 8 cm.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk CP Lerskovl - 40 cm. - S40 ski CP Lerskovl - 40 cm. - S40 skifte
10 stk rum deler kasser i lækker kvalitet, ubrugte i kasser
VA Boogietrailer med stål sider, B 170 cm L 320 cm, T 2000 kg L 1625 kg, årg.2007, tidl. Reg. Nr. NN 8634, stelnr. UH720062S07297106