Lukker 09/12-2024 20:18:00
Tre snapsehunde af klart og blåt glas. 19. årh.s sidste halvdel. H. 16–19 cm. L. 21–23 cm. (3)
Reol med div. fittings 3/8"-1.1/4" div. bæringer. (Reol medfølger ikke)
Louis Vuitton “Keepall 50” rejsetaske af brunt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum. H. 29 x B. 51 x D. 24 cm. 1996.
250st Solpanels fästen svarta ESDEC Click Fit EVO Module Clamp För infästning av solpaneler i fästskena
5 stk LED lamper 200W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
Aquamarin- og diamanthalskæde af 18 kt. hvidguld med vedhæng prydet med tre smaragdslebne aquamariner og to brillantslebne diamanter. Vedhæng inkl. øsken 4,2 cm. L. 43 cm.
Selges på vegne av kommune. Lagret innendørs fungerer som den skal. Ingen kjente feil eller mangler. Testet foran megler. 700 meter med slange og svært lite timer. Følger med matter ekstra slange og varme apparat.
2008 Toyota Hiace 117hk 4wd Lang utgave 508000km Godt brukt, men starter og går Motorlampe lyser Skade venstre framskjerm og dør Svetter olje fra bunnpanne Selges som rep.objekt
BUDT 288000,- DKK
36 stk Harry Potter puslespil m/48 brikker
Kongelige figurer. B&G kat nr. 1876, lille skår på det ene øre. Royal Copenhagen Bonboniere nr. 3709. Begge 1. sortering. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
Kaminur af forgyldt bronze med plaketter af porcelæn dekoreret i farver og guld med blomster, figurer og ovalt portræt, hvid emaljeurskive med romertal. Værk mrk. G'de Medialle D'honneur, Japy Freres & Cie. Louis XVI form, 19. årh. H. 38. B. 31.
Samlet lot Saltspreder bogballe type s2 Stiga Sitrex sm-120 p Bogballe s2