Lukker 05/12-2024 19:00:00
Havenisse med velkommen skilt. H 70 cm.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Audemars Piguet Cobra af 18 kt. hvidguld. Mekanisk værk med manuelt optræk. 1980'erne. Skiven er prydet med talrige enkeltslebne diamanter. Integreret lænke af 18 kt. hvidguld, omkreds ca. 17,5 cm. Ø 26,5×32 mm. Senere æske medfølger.
BUDT 38000,- DKK
Står i 6630 Rødding. 2 stk. Pallereols gulvbeskytter. H: 40 cm, L: 130 cm. Helt nye og aldrig været brugt. Ca. nypris på 3500kr. per stk. Oprydning for virksomhed + MOMS
Dansk Vestindien, Frederik V, 24 skilling 1764, 1765, H 6, KM 9, 2 samtidige forfalskninger
Fodervogn 4-hjulet med ventilationsrør + 3-hjulet fodervogn.
Får ny sprøjte godkendelse i december 2024. John Deere M732 TRSP700-25-732
BUDT 70000,- DKK
PALLE med el fittings og ledninger.-
Axel Bredsdorff (f. Birkerød 1883, d. Randers 1947) En ung mandling nøgenmodel. Sign. A. Bredsdorff. Olie på lærred. 88×65. På blændrammen stempel fra kunstnerens dødsbo.
Taarup SKT 2100
ARBEJDSBORD, 1,5 mtr.
Komatsu WA320-8 Hjullæsser. Årgang 2017 med 7921 timer. Maskinen er monteret med følgende: Central smøring. 750/65-R26 Alliance dæk. Radio. Bakkamera. Maskinen fremstår i god funktionel stand og er løbende serviceret. Sidste service blev udført 10/08/2023.
England. Tjeneste. 6 gamle auktionslot med stemplede mærker. [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×