Lukker 27/11-2024 12:00:00
B100xH120 cm,
Afhentes: Assensvej 2 DK-9220 Aalborg Øst (via Google Maps)
Lot med diverse danske 10, 50, 100 og 500 kr sedler samt Færøerne 50 og 100 kr, i alt 18 stk. med et pålydende på DKK 1100,-
BUDT 1150,- DKK
Solbrille fra Guess. GU7684 66S, 58-17. 145*3. Med Etui til. Originale design solbriller fra oprydning hos optiker. Glas kan skiftes til styrkeglas ved optiker. Ubrugte, +MOMS
Varmeblæsere 2 stk ubrugte.
1864. 2–16 sk. LINIETAKKET. Komplet stemplet sæt. Attest Møller [ 11A-15A ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.
5 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1992 A (hf/in). 5 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 1993 A (hf/in). Total 10 bts.
- Kun 4600 timer. - Venstre foraksel er nyrenoveret. Volvo A25 G - Kun 4600 timer / Only 4600 hours!
BUDT 1008000,- DKK
Hvid sauceskål oval, 23 stk.
Ida Peterson (f. 1822, d. 1849) Roser, forglemmigej og kornblomster i en glasvase. Sign. I. P. 1845. Olie på papir monteret på træ. 22×18. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 2123, 2021 nr. 284.
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
6 bts. Château d'Armailhac, Pauillac. 5. Cru Classé 2017 A (hf/in). Owc.