Lukker 10/12-2024 20:27:00
Just Andersen (f. Godhavn, Grønland 1884, d. Glostrup 1943) Et par bordlamper af patineret diskometal. Stemplet monogram Just A,. dessin 80. H. ekskl. fatning 30. (2)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Jacobsen T Jacobsen TR 3
BUDT 26500,- DKK
399 stk. læbepomade "solfaktor 20" + 8 tuber solcreme, Plum Sun Cream SPF30 á 200 ml. (ubrugt)
Står i 6780 Skærbæk. Scheppach HCE1400 højtryksrenser og oliefri kompressor. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Kinesisk figur af forgyldt metal i form af Amitayus siddende på lotustrone. Forseglet bund. Qianlong 1736–1795. Vægt 521 g. H. 12 cm. Proveniens: Se lot 129.
Næsten ny minigraver - Bemærk kun 690 timer. - Ny servicere Yanmar SV17VT - Minigravemaskine / mini excavator 1,7 ton / Powertilt
BUDT 137000,- DKK
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
1927. Chr. X, 10 kr. rød/grøn. Flot postfriskt eksemplar. Attest Lars Svendsen [ 177 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Større samling af mønter fra hele verden opsat i hartberger i 5 lembit bokse, mange i ucirkuleret kvalitet
12 bts. Château Haut Brion, Pessac-Léognan. 1. Cru Classé 1995 A (hf/in).
BUDT 18000,- DKK
Christian VII, 2 skilling 1779, 1781, 1783, H 33B, 2 skilling 1885, H 33C, 4 skilling 1807, H 36, 1/3 speciedaler 1788, H 41A
BUDT 370,- DKK
2 stk. Luka Design enkeltsenge størrelse 90x200cm med 2 latex puder, topmadras m. 5 cm memory skum. 18 cm pocket fjedre m. 5 zoner. Bund af metal som kan justeres. Liggehøjde 61 cm. Ubrugte