Lukker 04/12-2024 08:38:00
Hardox. Løft på aksel 1. Aksel 3 er selvstyrend Danson S 3420 - Hardox ! 29m3 Er ny / is New !
BUDT 150000,- DKK
Siegs Møntkatalog 2007 og 2015 samt Siegs Seddelkatalog 2014, i alt 3 stk.
19 dåser refleks opmærkerspray, Soppec Event Reflect Light á 500 ml. (ubrugt)
JOHN DEERE 5090M Årsmodell: 2011 Timetall: 3359 Velholdt John Deere traktor med lavt timetall for årsmodell. Nye dekk. Se bilder og video for nærmere detaljer. Hastighetsindeks: A8 (40km/t) Dekk foran: 480/70-24 Dekk bak: 520/70-34 Utstyr: Aircondition Hydraulisk tilhengerbrems Passasjersete Hurtiggir Kløtsjfritt vendegir 3 doble uttak bak Mål og vekt: Lengde: 396 cm Bredde: 255 cm Akselavstand til andre aksel: 225 cm Egenvekt: 3 700 kg Egenvekt med fører: 3 775 kg Tillatt totalvekt: 6 100 kg Maks nyttelast: 2 325 kg Maks aksellast foran: 2 900 kg Maks aksellast bak: 5 000 kg
Kai Kristiansen (f. 1929) Et sæt på seks armstole med stel af palisander. Sæde og vipperyg betrukket med sort skind. Model 42. Udført hos Schou Andersen. (6)
Tjenerfigur med bakke. H 180 cm.
Gadelampe, 500W med fjernbetjening. Energi A++. IP67. Perfekt til garagen, laden, større indkørsel osv. Selve lampen måler 34 x 37 cm. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Dansk, antagelig sønderjysk, hovedvandsæg af sølv, vaseformet, prydet med farvede flusser. Utydeligt mesterstemplet. Nålepunslede ejerinitialer samt datering 1849 i bunden. 19. årh.s første halvdel. H. 12,5 cm.
Ca. 114 stk Ølkrus - 50 cl.
Kost med A Ramme. Gode børster. . Tuchel Plus 260 MK
BUDT 5250,- DKK
Dobbeltseng på 180x200 cm betrukket med grå stof og leveres med en matchende gavl på 180x120x9,5 cm. Madrassen har 896 pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, der sikrer god støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
Ca. 40 Sække Salt à 20 kg
Bent Knudsen (f. Fredericia 1924, d. Kolding 1997) Rutilkvartsarmbånd af sterlingsølv prydet med talrige cabochonslebne rutilkvarts. Dessin 35. Vægt 128 g. B. 2,5 cm. L. 18,5 cm.