Lukker 04/12-2024 09:45:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Kran Grap 4 ABC Kran Grap 4 M3
BUDT 25000,- DKK
52 dele topnøglesæt. Ubrugt
1 bt. Mg. Château l'Eglise-Clinet, Pomerol 2001 A-A/B (bn). 1 bt. Mg. Calem Vintage Port 1983 A-A/B (bn). Total 2 bts.
1 bt. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2004 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1900,- DKK
Meget fin maskine, der er næsten som ny - har kun 180 timer på timetælleren! NB: Maskinen sælges på auktionen uden GPS udstyret!!! Men hvis det har interesse for køber, kan et Leica MCP80 3D / GPS maskinstyringssystem tilkøbes for kr. 150.000 (EURO 20.500) udover auktionskøbesummen (se billeder) !!! Liebherr R922LC - 24,5 ton - Rotortilt - Som ny / as New!
BUDT 976500,- DKK
Christian V, mark 1685, H 81, Aagaard 39
Stærk maskine med skovl, pallegafler og 240 cm sneblad. Hanomag 15 F - Vægt / weight 5,3 ton - Video!
BUDT 53000,- DKK
rørbukker for hydr. Rør
Vilhelm Petersen (f. København 1812, d. sst. 1880) Vinje ved en gård i Alperne. Ca. 1850. Usigneret. Olie på lærred monteret på lærred. 23×28. Rester af udstillingsetiket på blændrammen. Maleriet er udført 1850–1851, hvor Vilhelm Petersen var på rejse i bl.a. Østrig og Italien. Motivet stammer fra landsbyen Tirol på grænsen mellem Østrig og Italien. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 776, 2007, nr. 1174.
4 Stk Juleophæng, butiks priser op til 189kr pr stk, ubrugte
Står i 6261 Bredebro. Søholm relief - Forårs kærlighed, nr, 3584. Af Joseph Simon, fra 1970'erne. Den måler H: 35,5 cm, B: 25 cm, D: 3 cm. Brugt, men pæn stand. MOMSFRI
LED LYGTER, 2 STK. 120 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 40 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. 17 x 6 cm. Ubrugte.