Borsæt, HSS, 170 dele i kuffert. Ubrugt
Stol med armlæn og nappa betræk. Brugt, og dermed brugsspor. MOMSFRI
2 stk. Frandsen børnependel(ubrugt)
180 par sjove solbriller
Rems pressmaskine + el-rørskære + batterier + lader + skærehoved + Makita maskiner, batteri, lader.
BBQ offset smoker grill. Klassisk udformet amerikansk BBQ. Grillen er bygget omkring selve røgkammeret som giver rigeligt plads til low and slow cooking/smoking. Ubrugt. Model foto.
METALSKAB.
Rotorharve med såmaskine Nye tænder på harve. Skiver på såmaskine er skiftet. Står klar til brug. Computer medfølger. PTO medfølger. 3 punkts ophæng. Massive gummi pakker. Sået 557 ha.
Elradiator, Glamox heating 3301 TLO, 1400W/230V, uden termostat, længde 174 cm, højde 18 cm, dybde 8,4 cm, bøjet vægbeslag, bøjet top, skrammer kan forekomme, ikke afprøvet.
Planeringsskopa B27 - Mått ca: 180 cm bred 130 cm djup 80 cm hög I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas
- Lastebil som har vært brukt til å kjøre vannflasker til kunder. Se bilder. - Bilen har vært i drift frem til i dag. - 2 sett med dekk medfølger. Feil ved bilen: Det oppstår til tider feil med bremse/luftsystemet på bilen. Dette må sjekkes opp i. Byttet 4 krets ventil, men feilen oppstår fortsatt. Bilen er kjørbar! Eu godkjent frem til 15.1.25 PS: Vannflasker medfølger ikke, samt annet utstyr som er løst i lasterommet.
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) Parti fra bakkerne ved Næstved en sommerdag. Sign. H. A. Brendekilde. Olie på lærred. 48×71.