2 stk Svingkraner, let konstruktion, H 285 Arm-længde 200 cm
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Samling på ni saltkar af presset glas, Holmegaard og udenlandske samt tre saltskeer. 19. årh. L. 6–8 cm. (12) Holmegaard katalog 1853.
Louis Vuitton “Speedy 25” taske af gult Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum med en indvendig lomme. H. 20 x B. 27 x D. 15 cm. 1995.
Står i 6630 Rødding. Dækreol, 3 lags. H: 210 cm. L: 130 cm, D:40 cm. 3 lag. 2xstiger og 6x bjælker. Usamlet. Oprydning fra virksomhed + MOMS
Det er KUN skabet til højre, skab 2. Det andet skab har sit eget LOT-nummer. Bredde 40 cm. Dybde 50 cm. Højde 187 cm. Aflåst, nøgle følger med. 18 separate hylder, 19 stik. Øverste hylde mangler. Hylder passer til mobiler og/eller pc. I fin stand.
Motoriseret pakkebord til produktionslinje. 2,2 X 3,5 Meter. Fuld funktionsdygtig.
Ca. 90 stk Ballon Rødvinsglas 23 cl. + ca. stk 264 Hvidvinsglas 14 cl. + ca. 192 stk Portvinsglas
Stor foderbøre, 80 x 100 cm børe på galv. Stel, store hjul
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Rotar RG2 Rotar RG28-R
Laurits Tuxen (f. København 1853, d. sst. 1927) Strandparti fra Bretagne. Sign. L. T. Sept. 75. Olie på lærred. 23×42. Nærværende værk er et studie til et større maleri med titlen “Ebbe i Bretagne” fra 1876 udbudt på Bruun Rasmussen auktion 877, 2018 nr. 26.
. GMR Stensballe 150 cm