Lukker 09/12-2024 11:00:00
Stor fjernstyret bil. Æsken måler ca. 41cm, bilen er i størrelsesforhold 1:12
LED lampe 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
Yomut hestedækken, Turkmenien. Fuldknyttet hestedækken med klassisk stribet design. 20. årh. midte. B. 113. H. 133.
Citrinbroche af 14 kt. guld prydet med facetslebet citrin. Vægt ca. 16 g. L. 4 cm. Ca. 1900.
2 stk. 100 watt LED Projektør med fj. Betj. Rød, grøn og blå farvemix. Vandtæt. Ubrugt
Signeret Isfahan tæppe, Persien. Medaljondesign. Knyttet med korkuld på silkkæde og partier med silkeluv. Ca. 900.000 kn. pr. m2. Signeret: Isfahan Ghafarian. 20. årh.s anden halvdel. 176×107.
Liftket 250 kg. Elkran, 690v, uden kæde, fremtræder ubrugt
BUDT 1700,- DKK
Står i 6780 Skærbæk. Brun Hubertus sadel med stigbøjler. 18 tommer - den måler ca. 45 cm. i længden. Brugt og ok stand. Fra dødsbo. MOMSFRI
BUDT 20000,- DKK
Træningsmaskine, Arme
12 stk. Helly Hansen arbejdsjakker, str. M-L-XL-XXL, 3 stk. i hver størrelse.
Jens H. Quistgaard (f. København 1919, d. 2008) Fire lysestager af messing. Udført og stemplet hos Dansk Designs Denmark, JHQ. H. 23,5. (4)
BUDT 1650,- DKK
7 stk Køkkenbordplader, forskellige Farver og mål op til 325 x 120 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn