Lukker 08/12-2024 16:09:00
Færøerne, 50 kr 2001, 2011, 100 kr 2002, 2011, 200 kr 2003, 2011, Sieg 33–35, 38–40, i alt 6 stk.
Et par norske rokokoform lampetspejle af forgyldt, udskåret træ, forneden udskåret roset til montering af lampet af evt. metal. 19. årh. H. 54 cm. (2)
Sjældent stort Fransk Rokoko langbord af nøddetræ, sarg udskåret på slle sider med rocailler og bladværk, cabriole ben. 18. årh.s midte. H. 76. L. 314. B. 72.
Sållduk 1600/800 Antal och storlek: 16/32 5st 35# 17st 10# 17st 25# 2st 22 7st 20# Skick: i fungerande skick Övrigt: Se bilder för mer information om objektet och dess skick
2 bts. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1952 D (mls). Sourced from a temperature controlled cellar
BUDT 1350,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Komatsu WA400 - 5 H - 21 Komatsu WA400 - 5 H - 21 ton
BUDT 111000,- DKK
2 smede/essetænger lgd. 56cm
Justerbar Bænk
God kompressor. Skal have et nyt næsehjul på traileren (en mindre ting). Doosan 7/73-10/53 - 7 m³/min - 6,9/10,3 Bar - Video !
BUDT 65000,- DKK
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.
Punch bowle 5,5l. 7 stk + 50 stk isasietter + 10 stk smørskåle + 50 stk kartoffelbakker + 39 stk fyrfadsstager
Ca 200 stk Galv. Bolte M 16 x 150, 3 kasser hydr. Fittings, kæder mm. På pallen