Lukker 09/12-2024 19:06:00
Julius Exner (f. København 1825, d. sst. 1910) Naboens besøg hos den syge pige. Sign. J. Exner 1890. Olie på lærred. 26×33. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 724, 2003 nr. 1503.
4 række kartoffellægger. - Række afstand 80 c Hylleberg EHO
1871. 16 sk. 1.tryk. UTAKKET PRØVETRYK i parstykke. Attest Nielsen [ 3 ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Årgangssamling i 2 album opsat i hartberger inkl. 1 øre 1879, 1886, 2 øre 1913, 1926 (2 stk), 10 øre 1945 (2), 1959 (4), 2 kr 1924, kv. 1+-1, samt lidt grønland, mange pæne kvaliteter
Pæn bil NB ! Motoren er defekt, skal formentlig skifte Mercedes E 200 CDI Be Aut. - Defekt motor
Universal Geneve Polerouter Sub af stål, ref. 869120/02. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 1–69. 1969–70. Universal Genève-mærket Gay Frères lænke af stål, omkreds ca. 19 cm. Denne stemplet 1 69. Ø 40 mm.
1 ubrugt gearmotor 0,37KW
50 stk EUR Paller i fornuftig stand
Selges på vegne av kunde. Fungerer normalt.
England. 1888–1951. Planche med interessante annulleringer [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK